Leuke activiteiten vindt u bijna elke dag en avond bij verenigingen bij u in de buurt. Denk aan sport, cultuur of gezelligheidsactiviteiten.
Kijk voor activiteiten in de agenda van Ontdek Nieuwkoop.
VVVOntdek Nieuwkoop - Agenda
U kunt 1 keer per maand aanschuiven bij Open Tafels van het Seniorenplatform in Nieuwveen en Zevenhoven. In Noorden kunt op doordeweekse dagen voor een klein bedrag eten in Huiskamer Noorden. Informeer ook bij een zorgcentrum in de buurt of u in hun restaurant mag eten. Dit kan bijvoorbeeld bij zorgcentra van WIJdezorg.
Bent u 55+ en wilt u gezellig met anderen eten? Voor een klein bedrag kunt u mee-eten in het restaurant van een zorgcentrum of wijksteunpunt.
U kunt ook kijken of er een eetclub bij u in de buurt is waar u zich bij kunt aanmelden.
Seniorenplatform Nieuwveen
Locatie: 't Anker
Contactpersoon: mevr. Jopie van Leeuwen
Seniorenplatform Zevenhoven
Locatie: Partycentrum 't Trefpunt
Contactpersoon: mevr. Ineke Baas
WIJdezorg - locatie Aarhoeve
WIJdezorg - locatie Nieuwkoop
Praat er met iemand over. Dat kan met iemand uit uw omgeving of anoniem via de telefonische hulplijn of chatlijn van De Luisterlijn.
Bent u lid van ANBO, KBO, PCOB of een andere ouderenbond? Zij hebben ook een bezoekdienst.
De Zonnebloem organiseert regelmatig gezellige activiteiten en vrijwilligers kunnen bij u op bezoek komen.
Ook Tom in de buurt organiseert activiteiten in de buurt waar u mensen kunt ontmoeten.
Kwadraad - locatie Alphen aan den Rijn
Zonnebloem - bij u in de buurt
Unie KBO
Organisatie die opkomt voor de belangen van senioren.
U kunt binnenlopen bij de zorgboerderijen De Paradijsvogelbloem en De Hoop. De inloop bij de Paradijsvogelbloem is op maandag- en vrijdagochtend van 9 tot 12 uur. De inloop bij De Hoop is op dinsdag- en donderdagochtend van 9 tot 12 uur.
Wat zijn de mogelijkheden tijdens de inloop:
- Koffie en thee drinken met wat lekkers
- Een gezellig praatje maken met elkaar op een sfeervolle locatie
- Ontspannen rondlopen langs de dieren en ze aaien/knuffelen
- Helpen met kleine klusjes in en rondom de boerderij die anders zouden blijven liggen
- Spelletjes of kleine creatieve dingen
- Een luisterend oor vinden bij een van de vaste begeleiders die eventueel informatie kan geven over de mogelijkheden van zorg in de gemeente Nieuwkoop
Tijdens de inloop kunt u gewoon binnenlopen. Voor meer informatie kunt u ook altijd bellen.
U kunt ook terecht bij Stichting Lumen voor activiteiten en om andere mensen te ontmoeten. Of informeer bij GGZ Rijnstreek. Wilt u een maatje waar u regelmatig mee kunt praten of iets leuks kunt doen? Meld u dan aan voor de vriendendienst bij ActiVite.
Stichting Lumen
GGZ Rijnstreek
Zorgboerderij De Hoop
Openingstijden inloop: dinsdag- en donderdagochtend, 9.30 - 12.30 uur
Zorgboerderij De Paradijsvogelbloem
Openingstijden inloop: maandag- en vrijdagochtend, 9.00 - 12.00 uur